Підключення ПРРО Checkbox до BAS/1С на прикладі BAS Малий Бізнес - BAS.iBuh.Online:

1. Зареєструйтесь на порталі Checkbox.

2. За допомогою порталу Checkbox зареєструйте торгову точку, касу, та касира.

3. Встановіть податкові ставки, якщо ви платник ПДВ або акцизного податку, в меню "Податкові ставки" на порталі Checkbox.

4. В меню "Інструкції" на порталі Checkbox завантажте та встановіть програму Checkbox.Підпис (для підпису чеків). Інструкції зі встановлення ви знайдете в цьому ж меню.
АБО
у розділі "Касири" оберіть опцію "Завантажити ключ ЕЦП на Сервер Checkbox". До завантаження приймаються лише ключі-печатки юридичних осіб (ТОВ або ФОП).

Подальші кроки виконуються на сайті BAS.iBuh.Online і продемонстровані у відео:

  1. У списку додатків BAS-Online оберіть BAS Малий бізнес та натисніть Спробувати демо

  2. Введіть ПІБ та e-mail

  3. У розділі "Компанія" натисніть "Майстер налаштування Checkbox"

  4. Погодьтеся на встановлення розширення та запустіть завантажений файл

  5. Після встановлення погодьтеся на перезавантаження BAS

  6. Поверніться до "Майстра налаштування Checkbox", погодьтеся на пошук додатків Checkbox, натисність кнопку "Налаштування" - "Встановити драйвер". Наявність сертифікату підтверджує, що файл безпечний.

  7. Натисніть "Завантажити ПО Checkbox Каса" - цей додаток забезпечить повноцінний офлайн-режим та можливість підключення до облікової системи як торгове обладнання.

  8. Зніміть позначку "Запустити Checkbox Каса", натисніть "Відновити налаштування РРО" та "Зберегти налаштування РРО"

  9. Якщо зелені поля "Ключ ліцензії" та "Пін код" не заповнені, скористайтеся "Довідкою", щоб отримати дані для тестування

  10. Налаштування завершено.

  Як видати чек, зробити повернення, відкрити та закрити зміну
  1. Після завершення налаштування, вийдіть з "Demo" та увійдіть ще раз.

  2. Windows меню "Пуск" - Checkbox Каса - Запуск

  3. Перейдіть у розділ "Продажі" - "Робоче місто касира", відкрийте зміну, оберіть товар із номенклатури, вкажіть кількість та змініть ціну при необхідності.

  4. Вкажіть суму та вид оплати, натисніть "Пробити чек".

  5. Виданий чек можна переглянути у папці "files_printer", яка міститься в директорії, в яку ви встановили Checkbox Каса.

  6. При необхідності можемо виконати повернення виданого чеку, повне або часткове: "Продажі" - "Повернення" - "Створити чек ККМ на повернення" - "Пробити чек".

  7. Вилучити готівку можна у вкладці "Продаж", натиснувши на кнопку з червоним трикутником. Чек службового вилучення можна переглянути також у папці "files_printer", яка міститься в директорії, в яку ви встановили Checkbox Каса.

  8. Для закриття зміни натисніть кнопку з літерою "Z". Перегляньте звіт про роздрібні продажі та натисніть "Провести та закрити". Всі z-звіти будуть автоматично надіслані до податкової, а їх копії будуть зберігатися у папці "files_printer" та особистому кабінеті Checkbox.