Перелік кроків для початку роботи з касою Checkbox в CloudShop:

Крок 1.
Зареєструватися на порталі checkbox.ua. Вам потрібно додати торгову точку, зареєструвати касу і всіх ваших касирів. Для подальшої роботи вам знадобиться Логін і Пароль касирів і Ключ ліцензії каси.
При реєстрації касира необхідно вказати серійний номер сертифіката ключа та інші дані фізичної особи або зчитати дані з ключа ЕЦП, який буде використовуватися для підпису чеків. ЕЦП можна згенерувати в будь-якому АЦСК або звернувшись в службу підтримки Checkbox.

Зараз доступні наступні механізми підпису чеків:
- Checkbox.Підпис - утиліта встановлюється на будь-якому комп'ютері з доступом в інтернет. Для кожного касира необхідно запускати окрему утиліту на окремому ПК. Інструкція по налаштуванню.
- HSM - сертифікований хмарний сервіс для генерації і зберігання ключів DepositSign (в разі вибору HSM як механізму підпису, відсутня необхідність установки будь-якого ПО для роботи з ЕЦП).
Інструкція по роботі з порталом Checkbox

Крок 2.
У web-версії CloudShop необхідно переконатися, що в настройках компанії вірно вказана країна.

Крок 3. Налаштування касових додатків

Android
У бічному меню касового додатки - CloudShop: POS вибрати пункт Налаштування ККТ - Checkbox. У вікні необхідно вказати Ключ ліцензії каси і логін / пароль касира.
Увага! Можливі помилки: Помилка після натискання кнопки підключити -Перевірте настройки на порталі Checkbox.
Помилка підпису при продажу, переконайтеся, що утиліта Checkbox підпис налаштована і запущена.

Windows
Перейдіть в налаштування каси
У розділі Устаткування натисніть на шестірню - Налаштування Checkbox.ua
У вікні необхідно вказати Ключ ліцензії каси і логін / пароль касира.
Вкажіть принтер, на якому буде друкуватися чек.
Увага! Переконайтеся, що після натискання кнопки Зберегти в поле Ключ авторизації з'явився рядок символів. Це означає, що підключення до Checkbox виявилась успішною.
Якщо це не відбулося перевірте налаштування на порталі Checkbox і переконайтеся, що утиліта Checkbox підпис налаштована і запущена.
Все, тепер ваші чеки фіскалізіруются і повністю відповідають законодавству України.

Детальніше