Програмний РРО - що це таке і для чого потрібно фото

Громіздкіі касові апарати – в минулому! Зміни в українському законодавстві дозволяють підприємцям використовувати замість класичного реєстратора розрахункових операцій програмний. Перший являє собою повноцінний технічний пристрій, другий – це програма, встановити яку можна на будь-який комп’ютер, планшет, ноутбук смартфон.

Касовий апарат в кишені

Програмний РРО – це розроблені програмістами додатки, які є аналогами касових апаратів, що функціонують на базі гаджетів підприємця. Але можуть являти собою не чисто програмний комплекс, а й програмно-технічний або програмно-апаратний. При цьому фіскальні функції здійснюються за допомогою фіскального сервера Державної податкової служби України (ДПС).

За базу для програмного РРО в приміщеннях найзручніше використовувати комп’ютер або ноутбук. А для кур’єрів, таксистів, мобільних точок з продажу кави, морозива та іншого найбільш оптимальним є використання смартфона.

Обов’язкові паперові чеки скоро стануть архаїзмом. Поряд з ними підприємці тепер можуть надавати покупцям електронні варіанти чеків за допомогою email або у формі QR-коду. Адже їх реєстрація тепер відбувається не у фіскальному блоці, а на веб-сайті ДПС.

РРО: програмне vs класичне

Введення програмного реєстратора розрахункових операцій – це крок в майбутнє, в якому все більше звичних дій у всіх сферах життя буде переведено в онлайн. Але, як і все нове, воно теж викликало в суспільстві суперечки. Що ж краще: класичний варіант або програмний?

З переваг першого – звичність і напрацьований роками алгоритм функціонування. Новий варіант обходить старий за багатьма параметрами:

Програмний комплекс РРО від Checkbox – це набір найбільш вигідних, зручних і оптимальних інструментів для кожного виду бізнесу: малого, середнього і великого. Його використання – крок назустріч інноваціям, що дозволяє заощадити час і гроші.