Prestashop фото

Як налаштувати Checkbox в Prestashop

1. Зареєструйтесь на порталі Checkbox.

2. За допомогою порталу Checkbox зареєструйте торгову точку, касу, та касира.

3. Встановіть податкові ставки, якщо ви платник ПДВ або акцизного податку, в меню “Податкові ставки” на порталі Checkbox.

4. В меню “Інструкції” на порталі Checkbox завантажте та встановіть програми CheckboxКаса (для видачі чеків) та CheckboxПідпис (для підпису чеків). Інструкції зі встановлення ви знайдете в цьому ж меню.
АБО
у розділі “Касири” оберіть опцію “Запустити Checkbox.Підпис на захищеному хмарному сервісі”. До завантаження приймаються лише ключі-печатки юридичних осіб (ТОВ або ФОП).

5. На вашому сайті відкрийте сторінку зі списком кас (Магазин > Каси ККМ > Список кас). Натисніть кнопку “Додати касу”. Відкриється форма створення каси.

6. Завантажте актуальну версію модуля

7. Перейдіть в розділ “Модулі і Сервіси” в адмінпанелі вашого магазину і натисніть кнопку “Додати модуль”.

8. Виберіть архів з модулем і завантажте його в ваш магазин.

9. При успішному завантаженні модуля, він з’явиться в списку модулів з кнопкою “Встановити”. Якщо модуля в списку немає, перевірте щоб фільтри були обрані для відображення всіх модулів, після цього знайдіть модуль в списку і інсталюйте його.

10. Після інсталяції модуля запустіть Checkbox Підпис. Далі, в адмін панелі заповніть поля Account login (це логін касира), Account password (пароль касира) и License key (ключ ліцензії каси, відображається в меню Каси на порталі Checkbox). Відключіть режим sandbox та збережіть налаштування.

11. На цьому налаштування модуля завершені, можна відкривати зміну та видавати чеки (зміна відкривається автоматично під час видачі першого чеку). Закрити зміну можна в налаштуваннях модуля.

12. Чеки можна видавати вручну або автоматично.

Видача чеків вручну:

При переході в конкретне замовлення, ви побачите блок Checkbox з кнопкою “Створити чек”Натисніть на кнопку “Створити чек” – модуль сформує чек. Натиснувши на кнопку “Роздрукувати чек” ви можете надрукувати його, або завантажити для відправки клієнту на ел. пошту.

Автоматичне формування чеків:

Чеки можуть формуватись автоматично по всім замовленням з обраними фінальними статусами.

Наприклад, чеки можуть автоматично формуватись для замовлень зі статусами “Доставлено” або “Платіж прийнятий”. Для цього, в налаштуваннях модуля треба включити опцію “Create receipt on status change” і обрати статуси замовлень при яких автоматично формувати чеки.

Після цього збережіть налаштування.