РемОнлайн фото

Перелік кроків для початку роботи з касою Checkbox в РемОнлайн:

1. Зареєструйтесь на порталі Checkbox.

2. За допомогою порталу Checkbox зареєструйте торгову точку, касу, та касира.

3. Встановіть податкові ставки, якщо ви платник ПДВ або акцизного податку, в меню “Податкові ставки” на порталі Checkbox.

4. В меню “Інструкції” на порталі Checkbox завантажте та встановіть програму CheckboxПідпис (для підпису чеків). Інструкцію зі встановлення ви знайдете в цьому ж меню.
АБО
у розділі “Касири” оберіть опцію “Запустити Checkbox.Підпис на захищеному хмарному сервісі”. До завантаження приймаються лише ключі-печатки юридичних осіб (ТОВ або ФОП).

5. У РемОнлайн перейдіть на сторінку “Налаштування> Центр інтеграцій”. У розділі “Касове устаткування” знайдіть “прро Checkbox” і натисніть на кнопку “Налаштувати”.

6. У вікні налаштування інтеграції відмітьте “Інтеграція включена” і натисніть на кнопку “+ Реєстратор”. Заповніть інформацію про реєстратора:

  • Найменування
  • Логін касира
  • Пароль касира
  • Ключ ліцензії
  • Номер ПДВ з системи Checkbox

Важливо: в поле “Номер ПДВ з системи Checkbox” необхідно вказати цифру з поля “Унікальний код податку” в особистому кабінеті Checkbox.

7. Натисніть кнопку “Створити”. Наразі реєстратор успішно доданий і відображається в списку. На сторінці “Фінанси> Платежі” виберіть каси, в яких буде використовуватися цей реєстратор Checkbox.

Готово! Касу успішно додано в список підключених.

8. Налаштуйте автоматичну відправку фіскального чека в чергу при замовленні або продажу. Після фіскалізації платежу ви отримаєте фіскальний чек, який можна завантажити, роздрукувати та/або просто надіслати клієнту.