VSMarket фото

Перелік кроків для початку роботи з касою Checkbox в VSMarket:

1. Зареєструйтесь на порталі Checkbox.

2. За допомогою порталу Checkbox зареєструйте торгову точку, касу, та касира.

3. Встановіть податкові ставки, якщо ви платник ПДВ або акцизного податку, в меню “Податкові ставки” на порталі Checkbox.

4. В меню “Інструкції” на порталі Checkbox завантажте та встановіть програму CheckboxПідпис (для підпису чеків). Інструкцію зі встановлення ви знайдете в цьому ж меню.
АБО
у розділі “Касири” оберіть опцію “Запустити Checkbox.Підпис на захищеному хмарному сервісі”. До завантаження приймаються лише ключі-печатки юридичних осіб (ТОВ або ФОП).

5. У VSMarket відкрийте меню “Довідники> Торгове обладнання> Торгове обладнання>”.
В списку торгового обладнання додайте новий елемент та заповніть тип обладнання “Фіскальні реєстратори” і виберіть модель реєстратора “CHECKBOX”. Далі перейдіть на сторінку “Налаштування” де заповніть податкові групи, виберіть принтер для печаті чеків та заповніть:
– Логін касира
– Пароль касира
– Ключ ліцензії

6. Натисніть кнопку “Записати та закрити”. Наразі реєстратор успішно доданий і буде доступний для використання в інтерфейсі роздрібної торгівлі.

7. Далі потрібно додати створені фіскальні реєстратори до активних в налаштуваннях торгової точки або звернутися для подальшого налаштування сервісу в вашій системі за допомогою службы підтримки VS Market.