Гайд: Як деактивувати РРО та зняти з реєстрації в ДПС?

Інструкції

Крок 1

Звернутися до ЦСО, з яким у вас укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО. Повідомити, що хочете зняти з реєстрації та розпломбувати ваш РРО. Для цього також необхідні документи про опломбування РРО.

Крок 2

ЦСО проводить розпломбування РРО і видає довідку за формою № 1- ЦСО і копію довідки в електронному вигляді відправляє до податкової (за місцем реєстрації РРО).

Крок 3

Подати Заяву про зняття з реєстрації РРО за формою № 4-РРО в Електронному кабінеті (суб’єкт господарювання або представник підприємства подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО).

У заяві важливо зазначити спосіб отримання довідки про скасування реєстрації РРО (довідка за формою № 6-РРО) – поштою або безпосередньо в контролюючому органі чи її копії (електронною поштою).

Важливо

Разом із заявою про зняття з реєстрації треба надати реєстраційне посвідчення. 

Зняття з реєстрації РРО проводиться шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційної системи Державної податкової служби (ДПС) та надання (надішле у спосіб, зазначений у заяві) суб’єкту господарювання довідки за формою № 6-РРО про зняття з реєстрації РРО.

Строк – протягом п’яти календарних днів з дня отримання заяви про скасування реєстрації

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox