Каса Checkbox для кафе та ресторанів

Використання ПРРО для кафе та ресторанів заощаджує гроші і час підприємця, що допомагає приділяти більше уваги розвитку бізнесу.

Спробувати безкоштовно

Залишилися питання?

Звертайтеся в службу технічної підтримки Checkbox у чат підтримки
або за номером телефону

0 800 330 676

Більше про checkbox

Checkbox – інноваційне програмне рішення для закладів громадського харчування, яке значно спрощує фіскалізацію чеків, ведення касової звітності та контроль за розрахунками. Використання ПРРО для кафе та ресторанів заощаджує гроші і час підприємця, що допомагає приділяти більше уваги розвитку бізнесу. Checkbox перетворює в повноцінну касу будь-який цифровий пристрій. При цьому користуватись ним значно простіше і вигідніше, ніж класичним РРО. 

Переваги використання ПРРО для кафе та ресторанів

Checkbox підходить для закладів будь-якого типу, форми організації і масштабу. Використовуючи програмну касу для піцерії, ресторану, кафе, бару, кав`ярні, кондитерської чи пекарні, бізнес неодмінно отримує переваги. 

Економія місця

Для стаціонарного обладнання треба виділяти окреме місце. ПРРО Checkbox – це програма. Її можна встановити на смартфон, планшет чи інший гаджет, який можна просто покласти на барну стійку або носити з собою в кишені. 

Мінімальні витрати

Придбання стаціонарного РРО разом з налаштуванням обходиться більш ніж в 10 000 грн. Програмна каса Checkbox не потребує придбання коштовного обладнання. За її використання заклади громадського харчування лише сплачують абонентську плату. 

Зручна видача чеків

Якщо звичайна каса друкує їх тільки в паперовому вигляді, то функціонал ПРРО Checkbox дозволяє видавати клієнтам чеки як на папері, так і в електронному вигляді – повідомлення на e-mail, в Viber, SMS або QR-код. 

Автоматична звітність

Відкриття зміни, формування Z-звіту, внесення і видача готівки, реєстрація чеків відбуваються синхронно з передачею даних на сервери ДПС. Автоматизація фіскальних и службових операцій звільняє від необхідності робити це вручну. 

Автономна робота

ПРРО Checkbox дозволяє приймати від клієнтів оплату навіть в тих випадках, коли немає доступу до інтернету чи відключили електроенергію. В автономному режимі можна провести до 2000 фіскальних операцій з видачею чеків. 

Особливості ПРРО від Checkbox

Використання ПРРО для ресторану чи іншого закладу громадського харчування не тільки заощаджує кошти на купівлі стаціонарного обладнання, але і дає інші переваги. Каса Checkbox дуже проста та зручна в роботі, має широкий функціонал, вигідна в обслуговуванні. 

Оптимальний тариф 

Підключення та перші 30 днів користування безкоштовні. Подальші витрати на ПРРО – лише щомісячна абонентська плата в розмірі 178,8 грн. (з ПДВ). 

Повна інтеграція з системами автоматизації

Checkbox працює разом з різними CRM-системами, платіжними модулями і системами автоматизації. Підключити їх можна в два кліки. 

Віддалений доступ

Особистий кабінет, доступ до якого можливий з будь-якого пристрою, дозволяє отримувати інформацію про роботу закладу по багатьом параметрам, контролювати та аналізувати касові операції з будь-якої точки світу. 

Два формати роботи 

В звичайних умовах Checkbox працює в кафе як онлайн каса. В надзвичайній ситуації програма може повноцінно функціонувати і в офлайн режимі. 

Підходить для всіх пристроїв

Зайти до веб-кабінету можна з будь-якого цифрового пристрою. ПРРО адаптований для встановлення і роботи на ОС Android, IOS, Windows та Linux. 

Швидке та зручне підключення ПРРО Checkbox

Почати користуватись програмною касою можна всього за 1 день. Для цього лише треба встановити ПРРО на вибраний пристрій та провести деякі налаштування. 

  • Пройдіть реєстрацію 

Щоб стати користувачем сервісу, достатньо додати ключ ЕЦП. Всі необхідні дані з державних реєстрів система завантажить автоматично. В тестовому режимі користуватись касою можна без реєстрації. 

  • Додайте свій заклад

Для створення онлайн каси для ресторану чи кафе введіть дані свого закладу. Далі зареєструйте касира, використовуючи файл ключа ЕЦП або хмарний ключ DepositSign. 

  • Налаштуйте касу 

Додайте у відповідний розділ свої товари або послуги, вкажіть їх залишки та виберіть податкові ставки (ПДВ, акциз). Все. Можна приймати перший платіж готівкою чи карткою! 

Завантажуйте ПРРО Checkbox і підвищуйте ефективність свого бізнесу. Наш команда допоможе за налаштуванням і забезпечить якісною технічною підтримкою.

Checkbox – програмний РРО, створений для бізнесу будь-якого масштабу. Це сучасний сервіс, який здешевить реєстрацію розрахункових операцій, а також спростить і впорядкує ведення звітності та контроль платежів. Сервіс був започаткований Дмитром Дубілетом та Андрієм Суховим, який займався розробкою і впровадженням пРРО. Checkbox – сервіс, який працює без використання дорогого стаціонарного обладнання. При цьому програмний реєстратор розрахункових операцій не тільки не поступається по функціональності стандартному РРО, але і перевершує його.

Скільки коштує купити програмний РРО

Checkbox доступний всім. Не має значення форма організації. Це може бути ФОП або великий ритейлер. Пропозиція вигідна абсолютно усім. Наші клієнти платять тільки абонентську плату 178,8 грн в місяць за 1 касу. Перший місяць використання Checkbox безкоштовний. Цей період потрібен для того, щоб освоїти і впровадити програмний РРО та відчути колосальну вигоду від його використання. Налаштування софта проводиться безкоштовно. Він може бути встановлений на комп’ютер, смартфон, планшет. Чекбокс пРРО доступний 24/7. Для великих клієнтів ми також розробили вигідні пропозиції. Якщо підприємство використовує одночасно багато онлайн-кас, програмний РРО коштуватиме дешевше. Для порівняння: ціна стандартного РРО – близько 10 000 грн, введення в експлуатацію – 1500 грн, щомісячне обслуговування – 256 грн. Купити програмний РРО Checkbox можна всього за 178,8 грн/міс. При цьому функціональність пристроїв повністю збігається.

Що таке РРО та пРРО

Відповідно до закону № 129- IX України ФОП груп 2-4 зобов’язані з 01.01.2022 використовувати РРО або програмний РРО. До 2022 року всі юридичні особи та ФОП повинні бути обладнані цією технікою або за бажанням використовувати профільне програмне забезпечення. РРО – реєстратор розрахункових операцій. Він використовується для фіксації приходу грошових коштів від продажу товарів за готівковий або безготівковий розрахунок. ПРРО – це програма, куди підприємець заносить відомості про всі операції. Дані про чеки передаються відразу в ДПС України. Загальні риси:
До відмінностей відносяться:
  1. Вартість. РРО купується на кошти підприємця. Ціна обладнання разом з налаштуванням – близько 7000 грн. Програмний РРО безкоштовний. Клієнт сплачує лише абонентну плату.
  2. Габарити. Для використання реєстратора розрахункових операцій потрібно виділити окреме місце. ПРРО – це програма. Вона може бути встановлена на будь-який цифровий носій.
  3. Чеки. РРО друкує тільки паперові чеки, через софт можна відправити чек покупцеві на електронну пошту, надрукувати стандартний варіант на папері або створити QR-код.
  4. Z-звіт. При використанні обладнання продавець або менеджер знімає звітність вручну після кожної зміни на паперовому носії, пРРО формує його самостійно і автоматично відправляє в ДПС.
Checkbox – це вигідна альтернатива стаціонарному реєстратору розрахункових операцій. Для початку роботи потрібно просто завантажити пРРО. Налаштування займає не більше доби. У більшості випадків скористатися сервісом можна в цей же день.

Для кого створено Checkbox

Checkbox – це пРРО для тих, хто звик цінувати свій час, гроші і націлений на зростання прибутку бізнесу. Ми співпрацюємо:
  1. З ФОП 2-4 груп. Для підприємців розроблено зручний додаток. Його можна встановити на смартфон, планшет, ноутбук.
  2. З інтернет-магазинами. Для них розроблено API. Він сумісний з іншими системами. Чеки про оплату автоматично відправляються на електронну пошту покупця.
  3. Із середніми та великими ритейлерами. Їм також пропонується API. ПРРО здатний замінити касові апарати. Checkbox синхронізується з іншими сервісами.
Почати працювати з сервісом можна вже в день звернення. Для цього потрібно завантажити пРРО, внести дані юридичної особи, каси і касирів. Наша компанія надає допомогу з налаштування обладнання безкоштовно.

Інтеграція з сервісами

Checkbox – швидко зростаючий сервіс. Нашим клієнтам доступні наступні інтеграції:
До сервісу також підключаються рестораниспортивні клубиготелімедичні центри. Інтеграція виконується в особистому кабінеті. Для цього потрібно вказати дані юридичної особи або ФОП, відомості про касу, касира і систему оподаткування. При виникненні труднощів рекомендуємо звернутися в техпідтримку. Checkbox – сервіс майбутнього. Він простий і зручний в роботі. ПРРО заощадить час і гроші підприємця. Тепер вести бізнес і контролювати операції можна з будь-якої точки світу.
Розгорнути