Хочете чек не такий, як у всіх? Легко!

КейсиНовини
2305 views

Розповідаємо про можливості Checkbox на прикладі кейсів KFC та INTERTOP

«Фіскальний чек – як кава без цукру: основа, до якої кожен може додати щось за смаком», – зазначає наш Єнот, попиваючи лате з горіховим сиропом та корицею. Закон визначає базовий формат чеку, а от додаткові деталі можна змінювати. Тож Checkbox, як віртуозні бариста, готові наповнити ваші фіскальні документи смаком. Кастомізувати їх.

Сьогодні на прикладі кейсів KFC та INTERTOP розповідаємо про круті можливості наших кастомізованих чеків для ваших клієнтів та бізнесу. 

Функціональні друковані чеки для KFC: номер замовлення та черга клієнта  

KFC – глобальний гравець у світі фаст-фуду. Усі ресторани компанії працюють за єдиними стандартами, один із яких – додаткове спілкування з клієнтами та система видачі замовлень за допомогою чеків. Ми впевнені, що ви, як і наш Єнот, знаєте, як це працює, адже неодноразово смакували гострими крильцями з соусом барбекю в мережі KFC.

У KFC чек – це не просто аркуш із вартістю крилець, бургерів та напоїв. Оскільки це мережа самообслуговування, клієнти самі отримують замовлення, без офіціантів. І щоб не виникало плутанини, кожен клієнт має знати свій номер замовлення. Тож касир обов’язково вказує цю інформацію на чеку, коли гість щось замовляє.

На чеках KFC також є корисна інфо. В ній написані правила роботи ресторану, є прохання залишити відгук та умови поточних акцій. «Корисна штука – цей чек у KFC!», – вигукує наш Єнот, і ми не можемо з ним не погодитись. 

Звісно, на стандартному чеку не передбачено такої інформації. Тому спеціально для KFC ми внесли кілька змін:

 • Спеціальні поля. Тепер на чеку KFC є спеціальні місця, де вказується номер замовлення клієнта, код АТ ресторану та ім’я касира, що приймає замовлення.
 • Динамічна інформація. Інфо про номер замовлення та ім’я касира весь час змінюється. Тому ми зробили так, щоб наша каса приймала динамічні дані та автоматично вносила їх у відповідні поля на чеку.
 • Додаткові відомості. Якщо KFC потрібно додати до чеку додаткову інформацію, ми також це робимо. Наприклад, інфо про акції чи правила видачі замовлень у закладі. 

Тепер касир KFC має змогу надати клієнтам новенький нестандартний чек за таким порядком дій: 

 1. касир KFC приймає замовлення, через свою робочу програму вводить потрібну інформацію та натискає кнопку «Сформувати чек»;
 2. Checkbox одразу ж формує верхню частину чека з інформацією про замовлення та автоматично передає готовий результат;
 3. клієнт отримує чек із номером замовлення та, очікуючи на пиріжок з вишнею та мілкшейк, читає про акції на чеку й залишає позитивні відгуки про роботу улюбленого ресторану.

Ось так виглядає функціональний кастомізований чек для мережі ресторанів KFC від Checkbox:

Інформативні електронні чеки для INTERTOP: лінк на додаток та опитувальник для клієнтів

INTERTOP – це українська технологічна fashion-платформа, яка управляє роздрібними мережами магазинів одягу, взуття, косметики та аксесуарів, компанія є флагманом українського онлайн-ритейлу. Власне, навіщо ми представляємо, якщо про компанію й так усі знають? Навіть наш Єнот минулого тижня замовив там зимові чоботи й теплу шапку. 

Компанія активно спілкується з клієнтами, й використовує для цього всі можливі шляхи. У тому числі – кастомізовані чеки. 

На чеках INTERTOP можна побачити не тільки назву товару та його вартість. А також: лого ритейлера, інформацію про акції, активні посилання на додатки та інші корисні штуки.  

“Розміщення інформації про акції на чеках ефективно спонукає клієнтів до повторних покупок, та створює позитивне враження від бренду, роблячи покупку вигіднішою і приємнішою.” – зазначає Устіловська Аліна, PR-manager INTERTOP Ukraine, LLC.

“Такий підхід, як кастомізація чеків, надає клієнтам почуття уваги та важливості, а це сприяє позитивному сприйняттю бренду, зміцнює зв’язок з клієнтами та стимулює повторні покупки. А використання qr-кодів на скачування застосунку у чеках ще й оптимізує витрати бізнесу.”

Вгорі на чеку INTERTOP є логотип, інфо про акції та навіть посилання, щоб скачати їх додаток з App Store чи Google Play. Дуже зручно та стильно.

Створюйте унікальні чеки разом із Checkbox 

Ми розуміємо, наскільки важливо надавати послуги, які підходять саме вашому бізнесу. Тому наші клієнти можуть кастомізувати свої чеки навіть самостійно. Адже для вашої зручності ми зробили детальну інструкцію з кастомізації чеку.

Якщо інструкція вам не зрозуміла, не хвилюйтеся! У такому випадку ми самостійно допрацюємо для вас чек, змінивши його відповідно до ваших потреб. І що також важливо – це буде для вас абсолютно безкоштовно.

Що саме можна налаштувати в електронному чеку від Checkbox:

 • вміст банера у верхній частині чека;
 • вміст банера в нижній частині чека;
 • фон на сторінці, де клієнт бачить чек;
 • стиль вмісту чека;
 • логотип.

Внизу чека було додано інфо про гарантійні терміни та лінк на анкету, в якій клієнти можуть залишити свою думку про послуги INTERTOP. Наш Єнот заповнював цю анкету вже декілька разів і там поки лише одні п’ятірки!

Як любить казати наш Єнот: «Чек – це добре, а кастомізований чек – ще краще».

Хочете зробити ваші чеки унікальними? Звертайтеся до нас! Ми розробимо для вас кастомні чеки, які вигідно дозволять підкреслити ваш бренд та допоможуть спілкуватися з клієнтами. Зробіть свої чеки особливим разом з нами!

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox