Надихаємо змінювати світ! Знайомтеся з проєктом PROHIDNA

Спецпроєкти
485 views

Запускаємо новий цикл матеріалів, в яких будемо розповідати про благодійні та соціальні проєкти, які мотивують та захоплюють.

Наскільки важливо давати юнакам можливість творити та здобувати практичні навички, які стануть у пригоді у дорослому житті? З радістю представляємо вам PROHIDNA – неймовірний IT-проєкт, розроблений учнями київського ліцею “Наукова зміна”.

Команда Checkbox виступила в якості менторів проєкту, в рамках якого школярі створили унікальну систему інформування про вхід та вихід з ліцею. Завдяки цій системі:

  • Батьки завжди знають, де знаходиться їхня дитина: при вході та виході з ліцею учень використовує власну картку доступу, а батьки отримують відповідні сповіщення.
  • Школярі відчувають себе більш самостійними: система виконує за них необхідне “звітування” перед батьками.
  • Адміністрація ліцею має кращий контроль над безпекою: система допомагає відстежувати, хто знаходиться на території навчального закладу в певний момент часу.

Зараз система активно тестується в декількох пілотних класах. Упевнені, що вже в новому навчальному році скористатися перевагами PROHIDNA зможуть всі учні ліцею та їх батьки.

Не пропустіть можливість побачити щирі емоції талановитих школярів, які зробили перші кроки в IT-сфері! Дивіться відео!

Про ліцей “Наукова зміна”

Ліцей є спеціалізованим навчальним закладом, який здійснює загальноосвітню та допрофесійну підготовку учнів за профілями: інформатико-математичним, економічним, філологічним, природничим, технологічним. Навчальний заклад працює в Дарницькому районі м.Києва з 1992 року. В ліцеї навчаються близько 1200 учнів.

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox