Нові інтеграції Checkbox

ІнтеграціїНовини
1007 views

Чому інтеграції – це круто? Тому що ви підключаєте програмну касу в два кліки та видаєте чеки безпосередньо з вашої улюбленої системи обліку чи CRM.

Вже доступні для підключення:

🌿  RCRM: Нова інтеграція з RCRM відкриває двері до ефективного управління відносинами з клієнтами. Чудовий інструмент для того, щоб зберігати всю важливу інформацію про клієнтів в одному місці, аналізувати їх поведінку та побудувати з ними довгострокові відносини.

🌿  Flora24: Призначена для тих, хто займається роздрібною торгівлею і доставкою квітів. Flora24 надає можливість автоматизувати процеси управління запасами та замовленнями, щоб ви могли зосередитись на тому, що дійсно важливо — вашій продукції та клієнтах.

🌿  Lakmus: Допоможе вам ефективно вести медичний бізнес. Lakmus містить все: від реєстрації пацієнта до кадрової звітності, управління складом та бізнес-аналітики.

Віримо, що наші інтеграції допоможуть вам полегшити управління процесами та покращити взаємовідносини з клієнтами. А якщо у вас є думки щодо наступних інтеграцій, які б ви хотіли бачити, пишіть у коментарях!

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox