Торгівля підакцизними товарами: що очікує власників бізнесу

Новини
1598 views

Верховна Рада інформує, що посилить регулювання виробництва та обігу підакцизних товарів, а саме алкогольних, тютюнових виробів та пального. Читайте статтю, щоб дізнатись більше про те, що очікує власників бізнесу, які працюють з підакцизними товарами.

Які зміни в Законі України відбудуться?

Оскільки закон про врегулювання виробництва та обігу підакцизних товарів був сформований ще в 1995 році, Верховна Рада України вирішила оновити деякі його пункти. Зміни стосуватимуться наступних питань:

 1. Спрощення отримання ліцензій та перехід на електронну форму, замість паперової.
 2. Надання безстрокової ліцензії для всіх видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.
 3. Можливість роздрібним торговцям підакцизними товарами отримати ліцензію впродовж одного дня після подачі заявки.
 4. Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконний обіг цієї продукції.
 5. Ліцензування діяльності вирощування тютюну та ферментації тютюнової сировини.

Окрім вище згаданих змін, в Законі №481 будуть оновлені застарілі назви, внесено вимоги до цілодобового відеоспостереження за виробництвом алкогольних напоїв, а також обов’язкового проведення розрахунків в безготівковій формі для гуртової торгівлі алкогольними, тютюновими виробами та їх сировиною. 

Мета цих змін – вивести підакцизні товари з тіні та збільшити надходження податків до бюджету.

Що робити бізнесу в таких умовах?

Підприємцям необхідно не боятися виводити свій бізнес з тіні та впроваджувати ПРРО для фіскалізації продажів. Це допоможе зберегти бізнес та уникнути проблем з ДПС та ДМС. 

Окрім того, команда Checkbox та її співзасновник Андрій Сухов відвідали закриту конференцію, організовану Економічною експертною платформою та Healthy Initiatives, куди були запрошені представники влади та бізнесу підакцизних товарів. Там обговорювали різні варіанти перебігу подій та способи розв’язання питань на користь підприємців після затвердження цього законопроекту. Ось декілька інсайтів, якими ми хочемо поділитись з вами: 

 • В умовах війни неприпустимо порушувати закон, зменшувати можливості наповнення державного бюджету та забезпечення Сил Оборони. 
 • Влада вживатиме рішучих заходів, а саме численні перевірки, накладення штрафів або анулювання ліцензій у порушників. 
 • Підприємці повинні остаточно впровадити у свій бізнес використання ПРРО та РРО, щоб уникнути подальших санкцій від держави.

Програмний РРО від Checkbox може стати вашим ключем до розв’язання проблеми. Ми пропонуємо швидке рішення – реєструйтесь на нашому порталі, надайте інформацію про торгові точки, каси та касирів та отримайте ваш перший чек вже через 20 хвилин. Вам не потрібно шукати постачальників касового обладнання, витрачати додаткові кошти на встановлення та обслуговування. ПРРО від Checkbox доступне всього за 178.8 грн на місяць.

Checkbox пропонує:

 1. Зручний інтерфейс та підключення до будь-якого пристрою
 2. Інтеграція з вашою CRM системою
 3. Мінімум витрат на касове обладнання, встановлення та обслуговування
 4. Видачу чеків в електронному та друкованому форматі
 5. Регулярне та безкоштовне оновлення системи 
 6. Фахову технічну підтримку

Спробуйте вже сьогодні та отримайте 1 місяць безкоштовного користування платформою, щоб переконатися у всіх перевагах нашого продукту. Встановіть ПРРО Checkbox вже зараз та уникніть штрафів та санкцій в майбутньому!

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox