“Відважна”: долучайтеся до нового сезону візійного жіночого акселератора

Спецпроєкти
984 views

Увага всім амбітним та енергійним бізнес-леді!

Передавати знання – одна із соціальних місій Checkbox. Саме тому ми стали партнерами візійного жіночого акселератора “Відважна 2. Масштабування та діджиталізація”. Програма створена, щоб допомогти учасницям вивести бізнес на нові висоти та вдосконалити підприємницькі навички. Встигніть подати заявку на участь до 28 квітня!

Що ви отримаєте:

  • Шанс здобути 100 000 гривень на розвиток вашої бізнес-концепції, а також додаткову можливість позмагатися за головний фінансовий приз проекту – 400 000 гривень.
  • 4 місяці онлайн-навчання або офлайн та віртуальні буткемпи.
  • 17 освітніх модулів, які охоплюють теми продажів та маркетингу, управління персоналом та фінансового планування, експорту, а також сесії з психологом.

В свою чергу, Checkbox поділиться з учасницями всіма необхідними знаннями про роботу з програмними касами. Навчальний модуль з ПРРО веде координатор технічної підтримки Checkbox Роман Гущин.

Реєструйтеся до 28 квітня за посиланням: vidvazhna.com.ua

Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» впроваджує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» і глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa.

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox