Як додати фото до товарів та послуг

ІнструкціїНовини
1333 views

Представляємо оновлення розділу «Товари»: тепер ви можете додати зображення до кожного товару/послуги або до групи товарів. 

Розділ «Товари»

Мабуть, ви вже помітили, що біля назви кожної позиції розміщується мініатюра зображення товару. Це не тільки поліпшує вигляд каталогу, але й спрощує навігацію по ньому.

При створенні нового товару або групи ви можете додати зображення прямо з вашого пристрою у форматах PNG або JPG розміром до 1 мб (вкладка «Додаткові»). Після завантаження обріжте та збережіть зображення згідно з підказками.

Для зміни або додавання зображення до вже створеного товару або каталогу, просто перейдіть до режиму редагування та повторіть вищезазначені кроки.

Сторінка «Продаж»

Іноді зручніше дивитися перелік товарів текстом, іноді — картинками. Новий перемикач відображення позицій «Список\Каталог» робить процес продажу ще зручнішим. Режим «Каталог» надає можливість перегляду зображень товарів та каталогів, що полегшує вибір потрібних позицій.

Ми в Checkbox прагнемо, щоб управління вашим бізнесом було максимально простим та ефективним. Сподіваємося, ці оновлення допоможуть вам краще організувати ваші товари та зроблять щоденну роботу ще зручнішою та приємнішою.

Є побажання щодо нових функцій Checkbox? Напишіть нам! Ваш зворотний зв’язок впливає на пріоритет розробки.

Останні публікації блогу

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox

Ще не є клієнтом Checkbox?

Протестуйте сервіс безкоштовно

Спробувати Checkbox